Всесвітній біг заради гармонії
Всесвітній біг заради гармонії

Поділитися новиною:

Всесвітній біг заради гармонії

Всесвітній біг заради гармонії - це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі. Естафета стартувала в Рівному 24 серпня.

  3 вересня на межі Ізяславського та Славутського районів учні Варварівського НВК на чолі з заступником Славутської райдержадміністрації Притуляком П. П., методистом відділу освіти, молоді та спорту Ткачуком В. І., сільським головою Конченком В. С., директором НВК Мартинюк Л. Ф. та вчителями зустрічали учасників даної естафети. Гостей зустрічали з короваєм та виступом школярів. Діти закладу стали учасниками естафети. Гості познайомились та поспілкувалися з усіма присутніми та рушили далі за своїм маршрутом. В Україні планується подолати понад 1500 км, тривалість пробігу становить 18 днів.

Альбом: Всесвітній біг заради гармонії Альбом: Всесвітній біг заради гармонії Альбом: Всесвітній біг заради гармонії Альбом: Всесвітній біг заради гармонії Альбом: Всесвітній біг заради гармонії Альбом: Всесвітній біг заради гармонії Альбом: Всесвітній біг заради гармонії Альбом: Всесвітній біг заради гармонії Альбом: Всесвітній біг заради гармонії Альбом: Всесвітній біг заради гармонії Альбом: Всесвітній біг заради гармонії Альбом: Всесвітній біг заради гармонії
Web-адреса: slr-vo.gov.ua/news/id/940 | Переглядів: 211Дата публікації: 12:53 13.09.2016